Na bieżąco
Blisko Ciebie - magazyn reporterów. Od 16.00 do 17.00 na 107,9 FM!
Miłego dnia w Radiu Plus! Od 10.00 do 15.00 zaprasza Mateusz Żelazny!
Poranek w dobrym nastroju! Od 7.00 do 10.00 zaprasza Tomasz Porębski!
Przebój za przebojem na 107,9 FM!
Tutaj jesteś:Radio PLUS»Aktualnosci

Enter

niedziela, 03 listopada 2013 13:03

Jakiś czas temu prezydent Wojciech Lubawski chciał pokazać Plotkarzowi pewien wywiad, nagrany na DVD. Włożył krążek do napędu komputera, kliknął i… sprzęt się zaciął.

Modlitwa przy grobach Biskupów Kieleckich

niedziela, 03 listopada 2013 12:56

We Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada 2013 r. bp Kazimierz Ryczan odprawił w Bazylice Katedralnej Mszę św. za zmarłych diecezjan i zmarłych biskupów. Eucharystię koncelebrowali m.in. biskupi pomocniczy: Marian Florczyk i Kazimierz Gurda.

Groby na Wschodzie

sobota, 02 listopada 2013 13:41

Studenci Politechniki Świętokrzyskiej od 15 lat dokumentują polskie groby na cmentarzach na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Białorusi. Dotychczas skatalogowali ich około 30 tysięcy. Mogiły pochodzą przede wszystkim z XIX i pierwszych lat XX wieku.

Bp Ryczan: liczy się tylko dobro

sobota, 02 listopada 2013 09:20

„W królestwie Wszystkich Świętych liczy się tylko dobro. Czy nie zauważacie, że błogosławieni to mieszkańcy Królestwa Wszystkich Świętych? Cóż takiego wielkiego dokonują nazywani przez Jezusa błogosławionymi? Czynią dobro” – mówił na cmentarzu komunalnym na Cedzynie k. Kielc bp Kazimierz Ryczan.

[FOTO] Wszystkich Świętych w obiektywie

piątek, 01 listopada 2013 19:39

Galeria zdjęć wykonanych w uroczystość Wszystkich Świętych w Kielcach.

Zapal świeczkę

piątek, 01 listopada 2013 13:08

We Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny nie można zapomnieć o miejscach – symbolach, gdzie warto zapalić świeczkę, jako wyraz pamięci o wyjątkowych ludziach.

Kwesta na cmentarzach

piątek, 01 listopada 2013 12:57

Już po raz 21 na wszystkich kieleckich cmentarzach odbywa się kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków. Od czwartku do niedzieli zbiórkę prowadzi około 700 wolontariuszy. Aktywnie włączyła się młodzież.

Policyjna akcja "Znicz"

piątek, 01 listopada 2013 12:54

Kilkuset policjantów w całym regionie pilnuje porządku przy cmentarzach. W okolicach kieleckich nekropolii policjanci kierują ruchem.

KIELECKI TYGODNIK RADIOWY

online button

LISTA PRZEBOJÓW PLUS - MINUS